Ponuka ŠK Prihláška do ŠKD 2021/2022 5. oddelenie - 2013/14 September 2014 Cibuľofest 1. oddelenie - 2014/15

Školský klub

Ponuka ŠK

Školský klub detí – školský rok 2021/2022

1. Doba prevádzky ŠKD bude počas pracovných dní v čase od 6,00 hod. do 17,00 hod.
  2. Ranný klub sa bude uskutočňovať v čase od 6,00 hod. do začiatku vyučovania v samostatných oddeleniach v pridelených priestoroch.
  3. Po ukončení rannej činnosti žiaci odchádzajú do svojich tried pod dozorom PZ, ktorí ranný klub zabezpečovali.
  4. Počas pobytu žiakov v ŠKD a ŠJ by mali deti dbať na častú a pravidelnú hygienu rúk  a na dodržiavanie základných epidemiologických opatrení R-O-R.
  5. Denne, okrem veľmi nepriaznivého počasia, ako je silný vietor, silný mráz a silný dážď, budú organizované aktivity s pobytom vonku z dôvodu zabezpečenia psychohygieny a duševného zdravia detí v tomto období.
  6. Rodičia do budovy školy nevstupujú, preberanie detí z ŠKD prebieha nasledovne:
  • ak dieťa odchádza z ŠKD denne v pravidelnom čase, vychovávateľka zabezpečí písomný súhlas rodiča, že dieťa  bude v dohodnutom čase čakať na príchod rodiča chodbe pod dozorom vrátničky,
  • ak rodič nestanoví pravidelný čas odchodu, po jeho príchode do školy vrátnička telefonicky vyžiada dieťa od príslušnej vychovávateľky.
  • Aby sa nenarúšala záujmová činnosť detí, odporúčame rodičom, aby si deti z ŠKD vyzdvihli hneď po obede, alebo až po 14:30 hod .
  1. Denný režim:          Obed

Rekreačná činnosť / hry v triede, pobyt vonku ,vychádzky/

Záujmová činnosť / výtvarné, pracovné a iné činnosti/

Príprava na vyučovanie / opakovanie, písanie domácich úloh, precvičovanie učiva/

Hry

1.  Hračky a cennosti si deti nosia len na vlastnú zodpovednosť.
  2.  Deti dodržujú školský poriadok a poriadok školského klubu.
  3.  Poplatok za školský klub činí 10 €, za  deti v hmotnej núdzi sa platí mesačne 2€ . Žiaci dostanú šekovú poukážku so sumou, ktorú treba do 25. dňa v danom mesiaci uhradiť. Odporúčame platby  uskutočňovať cez internet banking, kde treba do poznámky uviesť (poplatok /obdobie +meno a priezvisko dieťaťa a nie zákonného zástupcu).

Archívny fotoalbum:

Kliknite na: