Žiaci 6. ročníka navštevujúci etickú výchovu absolvovali svoju piatu a zároveň poslednú návštevu v DSS Dubina v Dubnici nad Váhom v rámci projektu Koľko lásky v sebe máš? Do zariadenia prišli s množstvom darčekov, úsmevov a dobrej nálady.
Stretnutie sa začalo krátkym príhovorom žiakov, v ktorom zhodnotili spoločne strávené chvíle počas jednotlivých návštev. Úsmev na tvárach seniorov, ale i zamestnancov zariadenia vyčaril darček v podobe obrazu s vyobrazením starkých a našich žiakov. Deti zároveň seniorom darovali vlastnoručne vyrobené náramky, ktoré budú milou spomienkou na vytvorené priateľstvá.
Po tvorivej aktivite nasledovali zábavné hry zamerané na rozvoj pamäti a motoriky.
O dobrú náladu, smiech a príjemne strávené popoludnie nebola núdza. Hoci išlo
o poslednú návštevu v tomto školskom roku, veríme, že projekt bude pokračovať aj naďalej a prinesie mnoho krásnych stretnutí ďalším žiakom i seniorom.
Ďakujeme všetkým, ktorí boli súčasťou týchto výnimočných chvíľ.